Gwarancja AVTEK typu One-To-One

5 lat gwarancji oraz serwis one-to-one dla monitorów AVTEK

serwis wymiany one-to-one - obraz

Monitory interaktywne AVTEK TouchScreen dostępne są na rynku od 2013 roku. W tym czasie zyskały wiele nagród, lecz co najważniejsze – zaufanie użytkowników, dzięki któremu w tamtym czasie stały się najpopularniejszym rozwiązaniem tego typu w polskich szkołach.

AVTEK - Gwarancja One-to-One - 2017
AVTEK - Gwarancja One-to-One - 5 lat gwarancji

Producent chcąc uczcić 5-lecie wprowadzenia monitorów interaktywnych AVTEK TouchScreen na rynek oraz ponad 5 000 wykonanych instalacji i jednocześnie podkreślić najwyższą jakość i bezawaryjność oferowanego rozwiązania postanawia, że od 1 września 2018 roku gwarancja na wybrane modele TouchScreen obowiązuje na okres 5 lat.

Dodatkowo klienci w standardzie otrzymają 2 lata serwisu one-to-one. Jest to najbardziej komfortowe rozwiązanie dla użytkownika, który w razie jakichkolwiek problemów sprzętowych może liczyć na wymianę produktu na wolny od wad w siedzibie swojej firmy lub w szkole. Dzięki gwarancji one-to-one użytkownik zyskuje nie tylko czas, który musiałby poświęcić na wysyłkę uszkodzonego monitora, ale również pewność ciągłości pracy na zakupionym wcześniej sprzęcie.

AVTEK - Gwarancja One-to-One - wymiana

Gwarancja one-to-one obowiązuje wyłącznie w okresie trwania podstawowej gwarancji Producenta, tj. 2 lata od daty zakupu (gwarancja nie obowiązuje w dodatkowych latach gwarancji uzyskanym po rejestracji monitora na stronie https://avtek.eu/warranty/). Dotyczy wymiany na monitor nowy lub sprawny, tej samej lub nowszej generacji.

 • Wszystkie monitory interaktywne TouchScreen Pro4K sprzedane po 1 września 2018 roku otrzymają standardową gwarancję 2 lata, 2 lata serwisu one-to-one oraz możliwość przedłużenia do 5 lat po darmowej rejestracji monitora.
 • Klienci, którzy dokonali zakupu przed 1 września 2019 mogą korzystać z serwisu one-to-one do 2 lat od daty zakupu. Mogą otrzymać również rozszerzenie gwarancji do 5 lat po ponownej rejestracji monitora na stronie https://avtek.eu/warranty/
 • Klienci którzy w przeszłości wykupili płatne rozszerzenie gwarancji do 5 lat na monitory TouchScreen Pro4K otrzymają dodatkowy rok serwisu one-to-one, tj. do 3 lat od daty zakupu.

Rejestracji produktu na stronie https://avtek.eu/warranty należy dokonać przed upływem podstawowej gwarancji, tj. do 2 lat od zakupu.

Aby skorzystać z gwarancji należy zgłosić awarię monitora poprzez formularz dostępny na stronie.

Warunki gwarancji przed zmianami:

Model monitoraGwarancja
AVTEK TouchScreen Pro3– 2 lata podstawowej gwarancji, 3 lata po rejestracji.
– Brak serwisu one-to-one.
– Możliwość płatnego rozszerzenia gwarancji.
AVTEK TouchScreen Pro4K– 2 lata podstawowej gwarancji, 3 lata po rejestracji.
– Brak serwisu one-to-one.
– Możliwość płatnego rozszerzenia gwarancji.

Warunki gwarancji po zmianach:

Model monitoraGwarancja
AVTEK TouchScreen Pro3– 2 lata podstawowej gwarancji, 3 lata po rejestracji.
– Brak serwisu one-to-one.
– Możliwość płatnego rozszerzenia gwarancji.
AVTEK TouchScreen Pro4K– 2 lata podstawowej gwarancji, 5 lat po rejestracji (wymaga ponownej rejestracji jeśli kupiony przed 1.09.2018)
– 2 lata serwisu one-to-one (do końca drugiego roku od momentu zakupu). Nie wymaga rejestracji.

Lista modeli objętych gwarancją one-to-one:

 • AVTEK TouchScreen Pro4K – każdy rozmiar
 • AVTEK TouchScreen 5 Business – każdy rozmiar
 • AVTEK TouchScreen 5 Connect – każdy rozmiar
 • AVTEK TouchScreen 5 Connect+ – każdy rozmiar
 • AVTEK TouchScreen 5 Connect+ XT – każdy rozmiar
 • AVTEK TouchScreen 6 Connect – każdy rozmiar (65″, 75″, 86″, 98″)
 • AVTEK TS 7 Mate – każdy rozmiar (65″, 75″)
 • AVTEK TS 7 Lite – każdy rozmiar (55″, 65″, 75″, 86″)