Współpraca B2B

Wierzymy, że współpraca w biznesie jest kluczem do sukcesu dla obu stron. Cenimy sobie Twoje zaufanie i dołożymy wszelkich starań, aby nasza oferta była dla Ciebie najkorzystniejsza. Podejmij 3 proste kroki, które pozwolą nam się zaangażować i pomóc Ci w usatysfakcjonowaniu Twojego klienta.

3 proste kroki do współpracy B2B

1

Przedstaw nam potrzby

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą specjalnego formularza na dole strony i opisz jakiego rozwiązania szuka klient. Jeżeli posiadasz informację na temat sprzętu jaki klient obecnie użytkuje dodaj taką informację w opisie. Współpracę B2B, tak jak naszych pozostałych klientów staramy się obsługiwać kompleksowo. Jesteśmy w stanie zorganizować sprzęt, którego nie posiadamy w naszej standardowej ofercie.
2

Proponujemy rozwiązanie

Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie i szczegółowo omówimy potrzeby klienta. Następnie przedstawimy rozwiązanie, które według naszych specjalistów będzie najlepsze dla klienta końcowego. Przy wspólnej konsultacji nad propanowym rozwiązaniem, odpowiemy na każde dodatkowe pytanie oraz pomożemy w podjęciu decyzji zakupowej.

3

Realizujemy zamówienie

Dołożymy wszelkich starań by zamówienie zostało skompletowane oraz dostarczenie na czas do klienta końcowego. Przez cały proces realizacji będziesz otrzymywał informację co dzieje się z sprzętem, który zakupił klient. Przy wszelkich problemach technicznych oraz logistycznych do dyspozycji będzie osobisty konsultant.

Współpraca B2B

Korzyści z współpracy B2B

Produkty spoza oferty

Mamy możliwość zaoferowania sprzętu spoza naszego standardowego asortymentu.

Dedykowany opiekun

Osobisty doradca pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie dla klienta końcowego

Indywidualna wycena

Znajdziemy najlepsze rozwiązanie i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Dedykowane rozwiązania

Dobierzemy sprzęt odpowiedni do potrzeb i budżetu klienta.

Opieka posprzedażowa

W razie potrzeby naszych klientów wspieramy również po zrealizowanej dostawie.