Formy płatności

Dla wygody naszych klientów oferujemy następujące formy płatności za nasze produkty:

Płatność za pobraniem

Ze względu na specyfikę naszej działalności, aktualnie niestety, nie możemy zaoferować wysyłki zamówień z płatnością przy odbiorze towaru.

Przedpłata na konto bankowe

Ustalona kwota transakcji sprzedaży wpłacana jest z góry przez kupującego (tj. przed wysłaniem towaru) na jeden z naszych rachunków bankowych. Realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu i zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Czas wpłynięcia pieniędzy na konto to zazwyczaj maksymalnie 24 godziny od zlecenia przelewu, licząc tylko dni robocze, chyba że przelew wykonany jest z banku, w którym mamy konto. W tym wypadku pieniądze są u nas w ciągu kilku minut. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia pełna kwota będzie zwrócona w całości na konto kupującego.

Aby zlecenie przelewu przebiegało prawidłowo, prosimy w tytule podać numer zamówienia lub numer faktury proforma.

Nasze konto bankowe:

mBankmBank S.A.
76 1140 2004 0000 3002 8271 9366

Przelew z odroczonym terminem płatności

Większość instytucji utrzymywanych z budżetu państwa ma możliwość skorzystania z kredytu kupieckiego w naszym sklepie. Jako standardowy termin płatności dla takich jednostek uważamy 14 dni. Dłuższy termin płatności ustalamy indywidualnie, po wcześniejszych ustaleniach. Dla takich transakcji zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia.

W przypadku firm z sektora prywatnego każdy przypadek analizowany jest indywidualnie, a decyzja zależy od wielu czynników.

W przypadku chęci skorzystania z tej formy płatności należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów zapłaty.

Leasing

Oferujemy możliwość leasingu towarów z naszej oferty. Aby otrzymać odpowiednią ofertę prosimy o kontakt.