Koszty dostawy

DARMOWA DOSTAWA
DARMOWA DOSTAWA

KOSZT DOSTAWY

Nikt z nas nie lubi dodatkowych kosztów. Dlatego w naszym sklepie internetowym interaktywne.net koszty dostawy są na najniższym możliwym poziomie, czyli zerowe. Kosztów dostawy nie ponosisz nawet przy najmniejszym zamówieniu. Darmowa dostawa jest realizowana przez kuriera InPost, kuriera DHL, kuriera DPD lub innego w zależności od gabarytu oraz rozmiaru przesyłki. Brak kosztów dostawy dotyczy zamówień realizowanych wyłącznie na terenie Polski. Ze względu na specyfikę naszej działalności, aktualnie nie prowadzimy wysyłki zamówień z płatnością za pobraniem.

CZAS REALIZACJI

W naszym sklepie zamówienia wysyłamy zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego:

  • zamówienia złożone do godzinie 10:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego
  • zamówienia złożone po godzinie 10:00 wysyłamy najczęściej w kolejnym dniu roboczym

Wiadomo, że zdarzają się sytuacje wyjątkowe. Jeśli z jakiś względów nie damy rady wysłać Twojego zamówienia powyższym czasie to zostaniesz o tym powiadomiony.

WYSYŁKA ZA GRANICĘ

Dzięki rozbudowanej sieci logistycznej, możemy zaproponować wysyłkę naszych towarów poza granice Polski. Niestety taki proces jest bardziej skomplikowany niż wysyłka wewnątrz krajowa, i wiąże się z dodatkowymi kosztami. W zależności od wagi i rozmiaru paczki oraz kraju docelowego dostawy przesyłki, koszty są szacowane indywidualnie. W razie konieczności otrzymania kosztorysu, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.