Filter

O marce Promethean

Promethean to brytyjska firma specjalizująca się w interaktywnych rozwiązaniach edukacyjnych. Założona w 1997 roku, jest obecnie jednym z wiodących producentów monitorów interaktywnych na świecie. Firma ma swoją siedzibę w Blackburn, Wielka Brytania, oraz posiada biura i dystrybutorów w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Promethean jest znany na całym świecie ze swoich innowacyjnych rozwiązań, które pomagają nauczycielom i uczniom w tworzeniu interaktywnych i angażujących zajęć. Firma oferuje wiele różnych produktów, w tym monitory interaktywne, projektory, tablice interaktywne, oprogramowanie, narzędzia i wiele innych.

Promethean Logo

Jednym z kluczowych produktów firmy Promethean jest ich linia monitorów interaktywnych ActivPanel, która jest dostępna w różnych rozmiarach, od 55 do 86 cali, i różnych specyfikacjach technicznych. Promethean oferuje również specjalne oprogramowanie dla swoich monitorów interaktywnych, takie jak ActivInspire, które umożliwia nauczycielom tworzenie i dostosowywanie materiałów edukacyjnych oraz obsługuje wiele formatów plików, w tym PDF, PowerPoint i wiele innych.

Firma Promethean angażuje się również w wiele działań społecznych i charytatywnych, wspierając szkoły i organizacje edukacyjne na całym świecie. Promethean jest ponadto członkiem Global Compact, inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) promującej społecznie odpowiedzialne praktyki biznesowe.

W skrócie, Promethean to firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji monitorów interaktywnych dla edukacji. Firma oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak monitory interaktywne, projektory, tablice interaktywne, oprogramowanie i narzędzia, które pomagają nauczycielom i uczniom w tworzeniu interaktywnych i angażujących zajęć. Promethean angażuje się również w wiele działań społecznych i charytatywnych, co podkreśla ich zobowiązanie do społecznej odpowiedzialności biznesu.

Dlaczego wybrać marę Promethan?

Promethan

1,6 miliona sal lekcyjnych wyposażonych w interaktywne ekrany Promethean

Promethan

105 krajów korzystających z rozwiązań Promethean w ciągu ostatnich dwóch lat

Promethan

Ponad 20 lat doświadczenia we wdrażaniu interaktywnych wyświetlaczy dla edukacji

Jakie modele monitorów interaktywnych posiada w ofercie Promethan?

    • Promethan ActivPanel 9 – dostępny w rozmiarach: 65″, 75″, 86″ ActivPanel 9 oferuje całą gamę zaawansowanych funkcji, które zapewniają wyjątkowe wrażenia użytkownika. Nasz łatwy i intuicyjny interfejs pozwala nauczycielom rozpocząć pracę w momencie włączenia panelu. Użytkownicy mogą dostosować swoje ustawienia i zabrać je ze sobą, gdziekolwiek się znajdują, a ulepszone zabezpieczenia zapewniają ochronę wszystkich danych osobowych.
    • Promethan ActivPanel 9 Premium – dostępny w rozmiarach: 65″, 75″, 86″ Monitor interaktywny nowej generacji Promethean zapewnia najbardziej niezawodne, bezproblemowe i bezpieczne doświadczenia użytkownika. Jedyny interaktywny monitor z technologią ActivSync ActivPanel 9 Premium zapewnia łączność między monitorem a urządzeniami, a także łatwą integrację z platformami edukacyjnymi.
    • Promethan ActivPanel Titanium – urządzenie ActivPanel Titanium zapewnia najwyższy poziom wydajności firmy Promethean oraz najbardziej intuicyjne i zintegrowane doświadczenie edukacyjne. Wyposażone zostało w rozszerzoną interaktywność, różne opcje łączności oraz narzędzia do angażowania, dzięki czemu pomaga nauczycielom i uczniom jak najlepiej wykorzystać czas lekcji.
    • Promethan ActivPanel Nickel – ekran ActivPanel Nickel został zaprojektowany, aby zaoferować nauczycielom wszelkie niezbędne funkcje do tworzenia interaktywnych i angażujących środowisk nauczania. Wyposażony w łączność z Internetem oraz narzędzia nauczania ActivPanel Nickel stanowi niezawodne rozwiązanie dla szkół poszukujących łatwego w obsłudze i zaawansowanego ekranu interaktywnego.
    • Promethan ActivPanel Cobalt – zaprojektowany z myślą o środowisku sali lekcyjnej panel ActivPanel Cobalt zapewnia intuicyjną obsługę za pomocą ujednoliconego menu. Pozwala ono na łatwe i szybkie przechodzenie do najczęściej używanych aplikacji, treści i zasobów dzięki mapowaniu interfejsu i ikon do naturalnej linii wzroku nauczyciela oraz ergonomii użytkowania. Dotyczy to także aplikacji Promethean Instant Whiteboarding, która pozwala współpracować bez konieczności podłączania się do komputera oraz prowadzić interaktywne i angażujące lekcje przy użyciu nieograniczonego obszaru ekranu.